Acoustic Energy AE Sub активний сабвуфер
Acoustic Energy AE Sub – це абсолютно новий сабвуфер від Acoustic Energy. Доповнюючи серії 100 та 300, новий AE Sub пропонує виняткову продуктивність як у Hi-Fi, так і в домашніх кінотеатрах. Використовуючи підсилювач потужністю 250 Вт (RMS), поєднаний з 12-дюймовим високоекскурсійним легованим та жорстким пульпозно-волокнистим динаміком, AE Sub природно та плавно розширює низькі частоти основних динаміків до 26 Гц (+/-6 дБ).
AE Sub ідеально підходить для сучасного дому, де потрібне контрольоване відтворення басів без шкоди для житлового простору. Доступний у матовому чорному або матовому білому кольорах, AE Sub оснащений міцними шипами, що пробивають килим, та зручними гумовими ковпачками для використання на твердій підлозі.

Технические характеристики
- Тип: активный сабвуфер
- Динамік 12" целюлозний
- Діапазон частот 26–120 Гц ±6 дБ
- Потужність 250 Вт RMS
- Кросовер 40–180 Гц
- Підсилювач клас D
- Фаза 0–180
- Інтерфейси RCA і високорівневе підключення
- Габарити 360 ? 360 ? 360 мм
- Вага 16,5 кг
Ми шалено закохані у світ звуку і готові поділитися своїми знаннями і досвідом з Вами.
Дзвоніть або надсилайте нам запит прямо зараз і ми допоможемо Вам підібрати найбільш оптимальну конфігурацію.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acoustic Energy |
| Країна виробник | Великобританія |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Максимальна частота | 120 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 26 Гц |
| Потужність | 250 Вт |
| Призначення | Сабвуфер |
| Розмір динаміка | 12 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 33 000 ₴




