Acoustic Energy AE 109(2) акустичні системи Hi-FI

Acoustic Energy AE 109(2) спроектовані таким чином, щоб легко заповнити приємним і якісним звуком приміщення середнього розміру і зробити це в тій же легкій манері, як це вдавалося 20 років тому оригінальним AE 109. Для цього використовуються два 130-міліметрових паперових драйвера, що приводяться в рух потужною магнітною системою, у поєднанні з 25-міліметровим твітером з м'яким куполом, встановленим у фірмову акустичну лінзу WDT. 2,5-смуговий кросовер, яким особливо пишаються інженери Acoustic Energy, має унікальну конструкцію та забезпечує інтеграцію та потужність, раніше недосяжну для колонок такого типу. Порт фазоінвертора щілинний, виведений на задню стінку точно розрахований і не видає паразитних призвуків.
За рахунок невеликих розмірів, якісного оздоблення, акуратного складання та лаконічного дизайну Acoustic Energy AE 109(2) легко інтегруються в більшість сучасних квартир.
Ми шалено закохані у світ звуку та готові поділитися своїми знаннями та досвідом з Вами.
Телефонуйте або надсилайте нам запит прямо зараз і ми допоможемо Вам підібрати найоптимальнішу конфігурацію.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acoustic Energy |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Підлогова |
| Призначення | Фронтальний гучномовець |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Потужність | 175 Вт |
| Чутливість | 89 дБ |
| Мінімальна частота | 41 Гц |
| Максимальна частота | 26000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 6 Ом |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Рекомендована потужність підсилювача (макс) | 150 Вт |
| Рекомендована потужність підсилювача (хв.) | 80 Вт |
| Можливість встановлення поза приміщенням | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 16 кг |
- Ціна: 37 400 ₴




