REL HT1003 активний сабвуфер
Сабвуфер REL HT / 1003 виконаний в компактному корпусі, однак по глибині і мощі басів може конкурувати з більш габаритними суперниками. Апарат має лаконічний дизайн завдяки тому, що його низькочастотний динамік розташований на фронтальній панелі. Завдяки цьому REL HT / 1003 відмінно вписується в житловий інтер'єр, а також не вимогливий до місця розміщення. Верхня панель сабвуфера вручну покривається п'ятьма шарами прогумованого лаку, що дозволяє розміщувати на ній різні дрібні предмети.
REL HT / 1003 оснащений низькочастотним динаміком діаметром 10 дюймів, який закріплений на підвісі з натуральної бутиловой гуми. Забезпечений потужним магнітом і змонтований на сталевому шасі, цей басовік здатний розвинути істотне звуковий тиск на низьких частотах. Дифузор динаміка вільний від резонансів і паразитних коливань, і переміщається з великою амплітудою. Сабвуфер має закритий корпус, що є традиційним для моделей REL, і доповнений глибоким внутрішнім демпфуванням, що виключає фарбування звуку на високій гучності. Сабвуфер встановлений на високих опорах, які забезпечують необхідний для нормальної роботи басовік зазор в разі установки на будь-якій поверхні.
Басовік в REL HT / 1003 підключений до точно узгодженим з ним підсилювачем NextGen5, які працюють в класі D. Підсилювач розвиває потужність 300 Вт, що забезпечує достатній запас по динаміці звуку. Висока якість комплектуючих і продумана конструкція дозволяють використовувати REL HT / 1003 не тільки в домашніх кінотеатрах, а й в стереосистемах, побудованих на базі широкосмугового або сателітної полочной акустиці. В цьому випадку натиск і драйв звуку значно зростуть.
Сабвуфер оснащений лінійними входами RCA, продубльованими транзитними виходами і має регулятори рівня сигналу і частоти настройки фільтра, а також перемикач абсолютної фази сигналу. Крім того, REL пропонує використовувати спільно з сабвуфером блок бездротового підключення HT-Air. Ця запатентована технологія дозволяє передавати сигнал без стиснення і втрат, що забезпечує найкраще звучання сабвуфера.
Характеристики активного сабвуфера REL HT / 1003:
- Глибокі баси при компактних розмірах, спрямований в підлогу басовік
- Частотний діапазон від 24 Гц (-6 дБ, в кімнаті)
- Розміщення підлогове
- Тип корпусу закритий
- Динамік НЧ 10 in. / 250-мм, CarbonGlass, інвертований пилозахисний ковпачок, збільшений робочий хід дифузора, розташований на фронтальній панелі
- Потужність підсилювача 300 Вт (RMS), підсилювач класу D, NextGen 5
- Входи лінійний (RCA)
- Виходи лінійний (RCA)
- Регулювання рівень сигналу, частота вхідного фільтра, перемикання абсолютної фази 0/180 градусів
- Система захисту є
- Габарити (ШхВхГ) 318 x 347 x 351 мм
- Вага 12,7 кг
- Фірмове бездротове підключення (опціонально)
Ми шалено закохані у світ звуку і готові поділитися своїми знаннями і досвідом з Вами.
Телефонуйте або надсилайте нам запит прямо зараз і ми допоможемо Вам підібрати найоптимальнішу конфігурацію.
Основні | |
---|---|
Виробник | REL |
Країна виробник | Великобританія |
Акустичне оформлення | Закритого типу |
Гарантійний термін | 12 міс |
Додатковий сервіс | Налаштування, Установка |
Максимальна потужність | 300 Вт |
Мінімальна частота | 24 Гц |
Потужність | 300 Вт |
Призначення | Сабвуфер |
Розмір динаміка | 10 |
Стан | Новий |
Тип | Підлогова |
Тип акустичної системи | Активна |
Колір корпусу | Чорний |
Габаритні розміри | |
Вага | 12.7 кг |
Висота | 347 мм |
Глибина | 351 мм |
Ширина | 318 мм |
- Ціна: 31 569 ₴